Možnosti individuálnej asistencie

Pre tých z vás, ktorí to s učením naozaj myslia vážne a majú záujem o informácie navyše, ponúkame možnosť individálnych konzultácii. Taktiež sa to hodí tým, ktorý majú problém so samoštúdium alebo s pochopením nejakých náročnejších prednášok alebo len majú záujem vedieť viac, vyskúšať si viac praktických cvičení, ukážok a spôsobov použitia jednotlivých vedomostí.


Individuálny prístup
Obsah a spôsob konzultácií bude prispôsobený priamo vašim požiadavkam. Sami si určíte, čo chcete mať vysvetlené a čo by ste si radi precvičili navyše.


Vysvetlenie nejasností prebraného učiva
Spolu si prejdeme prednášky a ich časti, ktoré vám neboli jasné alebo ktoré ste mali problém pochopiť alebo ktoré by ste si chceli prejsť vo viacerých praktických príkladoch.


Úlohy a cvičenia navyše
V prípade, že máte záujem precvičiť si konkrétne prvky alebo všeobecne vyskúšať si viacej cvičení a praktických príkladov, máme pre vás pripravené množstvo úloh a zadaní na vyriešenie ako aj praktických príkladov.


Všetko z pohodlia domova cez mail a skype
Spôsob konzultácii je čisto elektronický, takže nemusíte nikam chodiť. Pohodlne z vášho domova preberieme všetko čo treba prostredníctvom telefonátov cez internet (skype, google hangout, facebook call...).


Vyskúšajte zdarma konzultáciu
Ak si nie ste istý, či by vás to bavilo a či vám to pomôže, vyskúšajte zdarma konzultáciu (skype telefonát), na ktorej sa dozviete podrobné informácie ohľadom individuálneho prístupu. Získate ako taký prehľad, ako by to vyzeralo, čo by bolo ich obsahom a ako by vám to pomohlo.

Máte nejakú otázku alebo Vám niečo nie je jasné? Napíšte nám na info@zacni-programovat.sk a poradíme!

Ťažko sa vám učí samému?

Máte problémy s niektorými časťami alebo sa neviete učiť sám? Využite našu možnosť individuálnej asistencie:

  • samostatný prístup
  • vysvetlenie nejasností prebraného učiva
  • úlohy a cvičenia navyše
  • všetko z pohodlia domova cez mail a skype

Pre viac info kliknite tu

Kľúčové slová prednášky

konzultacie skolenie prednasky osobne skolenie osobne konzultacie skype prednasky cvicenia ulohy

IT ftip

Viete, ako skušajú informatici mikrofón? Jedna, jedna, nula, jedna...